Vanntett PC sekk laget av GRS sertifiserte resirkulerte materialer, inkludert glidelåser. Den har et romslig 15,6" laptoprom med snøring og justerbare spenner for å maksimere lagringsplassen under klaffdekselet. Denne ryggsekken har flere lommer, inkludert en frontlomme med glidelås og elastiske snorer for oppbevaring og organisering i tillegg til refleksrør for synlighet. Den støpte og polstrede baksiden og den justerbare bryststroppen gjør den behagelig å bære med seg, også når den er fullastet. GRS resirkulerte materialer inkluderer hovedstoff, fôr, nett og glidelåser. Kapasitet: 23 liter. PVC fri.
4,35 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 600,00 | 580,00 | 560,00 | 550,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 67 |
| CO2-avtrykk | 4,35 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 600D i GRS sertifisert resirkulert polyester |
| Størrelse | 29,5 x 48 x 17,5 cm |
| Emballasje | 15stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9kg |
| Emballasje | 36x52x55cm |
| GTIN / EAN | 8713159594864 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiGRSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1975 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1098,00 kr
Fra 598,00 kr
Fra 598,00 kr
Fra 398,00 kr
Fra 798,00 kr
Fra 1098,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |