Handlepose i polyester (100D) med to lange håndtak. Vesken er reflekterende.
Sølv (32)
| Materiale | Terylene 210D |
| Høyde | 36 cm |
| Bredde | 9 cm |
| Lengde | 40 cm |
| Størrelse | 9 cmx36 cmx40 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 66/13.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 47 cmx50 cmx25 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Lead, OEKO, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101513032 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 162,00 kr
Fra 162,00 kr
Fra 47,00 kr
Fra 48,00 kr
Fra 92,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |