Sportsveske i polyester designet for å festes til armen, med PU-belegg. Inneholder et stort vanntett lomme med glidelås med en liten lomme på innsiden og en vanntett lomme foran.
Sort (01)
| Materiale | Silikon, PU, Polyester, Jern |
| Høyde | 18 cm |
| Bredde | 1,5 cm |
| Lengde | 9 cm |
| Størrelse | 1,5 cmx18 cmx9 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 62.1/7 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 39 cmx53 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI110579901 | 12707 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 538,00 kr
Fra 797,00 kr
Fra 778,00 kr
Fra 1279,00 kr
Fra 650,00 kr
Fra 1578,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |