Sportsbag laget av rPET med korkbunn, stort frontrom. polstrede håndtak.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 50 x 25 x 26 cm |
| Materiale | Plast (rPET) |
| Trykkeflate | 20 x 10 cm |
| Vekt | 0.480 kg |
| Antal per innerlåda | 5 |
| Antal per ytterlåda | 25 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1994 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 538,00 kr
Fra 650,00 kr
Fra 1359,00 kr
Fra 1578,00 kr
Fra 675,00 kr
Fra 474,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |