Kabinbag i ABS (20 tommer) med frontlomme med glidelås, 8 hjul og tre-nivå håndtakssystem. Inkluderer nummerlås og egen plate for lasergravering. Med USB-port.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Papir, Polyester 210D, Jern |
| Høyde | 58 cm |
| Bredde | 23 cm |
| Lengde | 37 cm |
| Størrelse | 23 cmx58 cmx37 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 2550/3.6 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 24 cmx37,5 cmx61 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI109754801 | 2289 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1398,00 kr
Fra 1566,00 kr
Fra 1098,00 kr
Fra 1566,00 kr
Fra 456,00 kr
Fra 959,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |