20-tommers ABS-kabinveske med hardt skalldesign, 8 styrehjul (4x2) og et tre-nivås metallhåndtakssystem. Den inkluderer et topp plasthåndtak, en kombinasjonslås (ikke-TSA) og en lasergraveringsplate med 3M tape. Interiøret, foret med 210D-materiale, har tre rom: en glidelåslomme i U-stil, en nettinglomme og bånd i X-stil med spenne. Kapasitet: 30L. Individuelt pakket i brun pappeske.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Metall, Aluminium, PP, Polyester 210D, Sinklegering, TPE |
| Høyde | 56 cm |
| Bredde | 19,5 cm |
| Lengde | 35 cm |
| Størrelse | 19,5 cmx56 cmx35 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 2670/3.67 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 22 cmx36 cmx57 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI119883801 | 1342 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1398,00 kr
Fra 1566,00 kr
Fra 1098,00 kr
Fra 1566,00 kr
Fra 456,00 kr
Fra 959,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |