Trolley/koffert med 8 mattsvarte hjul og matt utvendig finish. Kofferten har teleskophåndtak og kombinasjonslås.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 33 x 52 cm |
| Materiale | Plast, Polyester |
| Trykkeflate | 3,2 x 1 cm |
| Vekt | 3.000 kg |
| Antal per innerlåda | 1 |
| Antal per ytterlåda | 1 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Inkommande v.30, 2026 | 460 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1398,00 kr
Fra 1566,00 kr
Fra 1098,00 kr
Fra 1566,00 kr
Fra 456,00 kr
Fra 959,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |